ДОВІДНИК ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
КАЧАЙ БЕЗКОШТОВНО

⬇️👇Завантажити довідник можно за посиланням ⬇️👇
📙🎁 topguard.ua/meddopomoga.html

📌Нарешті можемо презентувати друковану та електронну версію посібника по домедичній допомозі для широкого загалу.

📌ДЛЯ КОЖНОГО! Посібник розроблявся для широкого загалу користувачів, як для тих людей що вже мають уявлення та поняття як надавати першу допомогу, так і для тих хто такого уявлення не має.

📌Сподіваємось посібник завжди буде поруч у вашому смартфоні. Чіткі та зрозумілі алгоритми посібника стануть в нагоді у разі екстреної або критичної ситуації.

📌ПАМ`ЯТАЙТЕ, що в деяких випадках для надання першої домедичної допомоги у вас буде ліміт часу від 15-20 секунд до декількох хвилин, тому дуже важливо щоб такі підказки були завжди поруч. І саме ці секунди або хвилини можуть врятувати життя.

📌Головною метою було створення максимально простого, візуального та доступного алгоритму дій, необхідного для допомоги людині яка перебуває в екстремальній ситуації.

📌25 АЛГОРИТМІВ ДІЙ які представлені в посібнику включають: правильний виклик швидкої/ зупинку критичної кровотечі джгутом Есмарха, САТ, СІЧ, СПАС або підручними засобами/ допомога при раптовій зупинці серця/ постраждалому без свідомості/ відновлення прохідності дихальних шляхів/ серцева – легенева реанімація/ допомога при травмі голови, грудної клітини,переломах кінцівок/алгоритми допомоги при уражені електрострумом/при епілепсії/ інфаркті/інсульті/ опіках/обморожені / алергії/ допомога при підозрі ушкодження хребта та вогнепальних пораненнях.

📌ВАЖЛИВО що посібник побудований так, щоб ви одним натиском на змісті вибирали наявну проблему та миттєво перейшли до візуалізованого алгоритму надання допомоги!

📌ЩИРА ПОДЯКА кожному хто долучився до цієї важливої роботи! Насамперед військовим парамедикам та нашій неперевершеній Олесі Конопелько Olesya Karamelka, штатному парамедику ТопГард, коучу з домедичноі підготовки персоналу охорони, справжньому фахівцю що має міжнародну сертифікацію НАТО з першої домедичної допомоги та 3-х річний практичний досвід збройних силах України за контрактом ЗСУ, що є по сутті безцінним…. Олександру Столярчуку Alex Stoliarchuk… висококласному тренеру з практичної підготовки професійних бодігардів, чий досвід та знання з практичного застосування, навичок в форматі роботи групи або персональної роботи одного охоронця є незамінними та життєво актуальними!

Всі підготовлені до посібника алгоритми були відібранні спеціалістами ТопГард з урахуванням практичного досвіду ВСУ та міжнародних стандартів.

https://topguard.ua/https://www.instagram.com/topguard_ua/#