20 – 21 вересня в КНП “ЦПМСД “Ювілейний” відбувся тренінг в рамках проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”

2 насичені дні тренінгу, коли отримуєш інформації в декілька раз більше, ніж очікуєш, коли цікавість не втрачається від першого речення до останнього – це все про тренінг від Вадим Вус про принципи сімейної медицини в контексті пацієнт-орієнтованості, біль голови, запаморочення, біль в спині, телефонні консультації та ще величезний багаж знань, які не стануть токсичними, а будуть лише благословенними.

Особливо цікавим був багатогранний підхід до кожної презентації, де подавалась не лише інформативна сторона, а й багато “живих” прикладів з власного досвіду та досвіду закородонних колег.

Мабуть назавжди запам’ятається динамічні та неймовірно цікаві доповіді Марини Мургіни про анемії, їх диференційну діагностику та червоні прапорці при діагностиці для більшої концентрації уваги. Також цікава та активна була доповідь про порушення календаря щеплення, коли всі слухачі залучились в дискусію, адже саме під час активного обговорення і співставлення всіх думок інформація стає ще цікавішою і глибше проникає.

Не менш цікавим були доповіді Юлії Парфенова. Неврологія завжди буде актуальним питанням і скільки б не було прослухано лекцій, завжди отримуєш нові знання та навички. Як студенти, поринули в світ рефлексів та тонкощів діагностики, що так важливо для лікарів первинної ланки.

Звісно, в одному дописі не описати всіх емоцій колективу та вдячності за отримані знання. Але з впевненістю можемо сказати, що наші емоції від доповідей є щирими! З нетерпінням чекаємо вашого нового приїзду! Ви вартуєте уваги!

Щиро і від усієї душі дякуємо від всього колективу КНП ЦПМСД “Ювіленйий”