Кашель – природний захисний рефлекс організму, який допомагає позбавитися від мокротиння, сторонніх тіл і інших виділень, що скупчилися або потрапили в дихальні шляхи. Також кашель може бути симптомом різних захворювань.

В Ізраїлі та Великобританії лікарі рекомендують починати боротьбу з кашлем у малюків без застосування ліків. Зокрема, мова йде про антибіотики. Адже, за словами медиків, надмірно часте і не контрольоване використання антибактеріальних засобів для лікування кашлю сприяє появі стійких бактерій. Крім того, антибіотик може не тільки не допомогти, а й нашкодити організму.

Причини виникнення кашлю бувають різні. І можуть бути зовсім не пов’язаними з бактеріями. Тому починати прийом антибіотиків рекомендується лише тоді, коли ви зробили аналізи, які підтвердили наявність в організмі бактеріальної (не вірусною!) інфекції.

Що рекомендують фахівці? У початковій стадії кашлю, замінити хімічні ліки великою кількістю гарячих напоїв і..медом (якщо у дитини немає алергії і його вік більше року). Згідно з новими дослідженнями, цей природний засіб допомагає істотно полегшити відкашлювання. Звичайно, в разі, якщо відсутні інші, які супроводжують кашель симптоми. Наприклад, висока температури, висип, ітп.

Але слід пам’ятати, що починати будь-яке лікування захворювання потрібно обов’язково після консультації з фахівцем

Джерело
https://www.facebook.com/telavivclinic/photos/a.842475672430353/2139250386086202/?type=3&theater