“Доступних ліків” стало більше, тож нагадуємо, який лікар виписує пацієнтам електронний рецепт на ліки за певним напрямом програми реімбурсації 👇

1⃣ Для лікування бронхіальної астми, діабету ІІ типу, серцево-судинних захворювань, в тому числі профілактики інфарктів та інсультів, електронний рецепт на “Доступні ліки” виписує лікар, з яким пацієнт уклав декларацію. Тобто це – терапевт, педіатр або сімейний лікар. Детальніше про це – тут https://bit.ly/3Em1Pzm.

2⃣ При розладах психіки та поведінки електронний рецепт виписує лікар за спеціальністю “Психіатрія” або “Дитяча психіатрія” https://bit.ly/3xPq3iO.

3⃣ Пацієнтам з епілепсією електронний рецепт випише лікар за спеціальністю “Неврологія”, “Дитяча неврологія”, “Психіатрія”, “Дитяча психіатрія” https://bit.ly/3DmbPai.

4⃣ Електронний рецепт на “Доступні ліки” для лікування нецукрового діабету може виписати як ендокринолог, так і сімейний лікар, терапевт або педіатр, з яким пацієнт уклав декларацію https://bit.ly/3rwwS7P.

Скільки ліків, які саме і за якими напрямами можна отримати за програмою “Доступні ліки” можна прочитати тут https://bit.ly/3GgWSZj.