Останні тижні стрімко підвищився рівень захворюваності на вірусні інфекції, в тому числі, і  COVID-19.

Чергова хвиля протікає значно легше, але значно масштабніше. Адже, хворіють цілими родинами та колективами.

Саме завдяки вакцинації перебіг захворювання перейшов в більш легкий, а одужання настає швидше ніж це було раніше, коли в лікарнях не вистачало  місць та кисню.

Навантаження на медичних працівників Центу ПМСД «Ювілейний» досягає пікових значень. Кількість телефонних дзвінків до лікарів та в контакт-центр просто захмарна. через що не завжди можемо відповісти. На сьогодні наша реальність така, що багато  медичних працівників, щодня перебуваючи самому епіцентрі інфекційних атак, захворіли і самі потребують лікування та перезавантаження. Наша спільна задача – разом пройти цю хвилю, розуміючи та підтримуючи один одного.

Рекомендації від наших лікарів, якщо Ви захворіли:

– залишайтеся вдома, самоізоляція дуже важлива

– подзвоніть Вашому лікарю, чи лікарю який його заміняє, для призначення лікування. Якщо лікар не бере слухавку, він може бути на прийомі та оглядати в цей час пацієнта. Передзвоніть пізніше, чи напишіть у viber, messenger

 – направлення на ПЛР-тест, на чітко визначений день та час, теж можна отримати в телефонному режимі від лікаря. Для цього не потрібно іти в заклад

– організаційні питання вирішуйте з контакт-центром: 0962153540, 0660215354, 0730215354.

Рекомендації профілактики:

  • вакцинація від COVID-19!
  • миття рук
  • носіння маски
  • дистанція в 1.5 м та уникнення скупчень людей

   Шановні пацієнти, вибачаємося за незручності та просимо Вас з розумінням віднестися до черг в закладі, а також утриматися від відвідування лікаря з плановими візитами.

Бережіть себе. Бажаємо здоров’я Вам та Вашим родинам!